INFORMACJE O FIRMIE

Agencja Nieruchomości ARUM działa na rynku nieruchomości nieprzerwanie od 2003 r. i zajmuje się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i pośrednictwa finansowego.

Przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które stanowią dziś podstawę naszych sukcesów. Głównym założeniem naszej agencji jest spełnianie oczekiwań naszych Klientów, dlatego za najważniejszy element wykonywanej pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Wykonujemy swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem, należytą starannością, dbając o dobro i zadowolenie klienta.

Działamy szybko i efektywnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przy sprzedaży jak i zakupie nieruchomości często chodzi o dorobek całego życia.

BCKPFRNWspółpracujemy z BCK SPON (Bielsko-Częstochowsko-Katowickie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami) oraz PFRN (Polska Federacja Rynku Nieruchomościami).

Naszymi największymi atutami są:


Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 3638. Nasza działalność jest ubezpieczona w TUiR WARTA.

Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum