domy: Oferta nr ANA-DS-6668 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: domy
Oferta nr: ANA-DS-6668
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Stradom
Cena sprzedaży: 759.000 zł
Powierzchnia użytkowa: 187 m2
Powierzchnia działki: 1043 m2
Ilość pokoi: 7
Rodzaj zabudowy: dom- wolnostojący
Rok budowy: 2008
Budulec: pustak ceramiczny
Media: woda, prad, gaz, kanalizacja
Ogrzewanie: Co - gazowe

Opis: Nowy dom parter + poddasze użytkowe o pow.użytkowej 187,4 m2 zlokalizowany w dzielnicy Stradom na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1043m2 i szerokości 44m. Dom zbudowany w technologii murowanej z pustaka ceramicznego typu porotherm ocieplony z zewnątrz styropianem, otynkowany tynkiem szlachetnym i kryty gontem bitumicznym. Budynek do natychmiastowego zamieszkania - komfortowo wykończony - nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

Standard: okna plastikowe, na podłogach - płytki ceramiczne i panele, na ścianach- gładzie gipsowe, na poddaszu sufity podwieszane z oświetleniem halogenowym, łazienki w płytkach ceramicznych z nową armaturą i wyposażeniem, schody pomiędzy kondygnacjami- drewniane, drzwi zewnętrzne - antywłamaniowe, na parterze w części salonowej - nowoczesny kominek.

Układ pomieszczeń:

parter: salon połączony z aneksem jadalnym, kuchnia, wiatrołap, 3 sypialnie, kotłownia, garaż dwu stanowiskowy, duża łazienka.

poddasze: 3 sypialnie, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie rekreacyjne Media: woda, prąd,kanalizacja, gaz, centralne ogrzewanie - nowoczesny piec na ekogroszek, dodatkowo instalacja alarmowa.

Działka bardzo atrakcyjnie zagospodarowana - całkowicie ogrodzona z podjazdem z kostki brukowej i z przepięknie zagospodarowanym ogrodem.

Nieruchomość wolna od zaraz.SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CENA DO NEGOCJACJI!!!!!!

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum