obiekty: Oferta nr ANA-BS-2267 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: obiekty
Oferta nr: ANA-BS-2267
Miasto: KAMIENICA POLSKA
Cena sprzedaży: 6.900.000 zł
Powierzchnia: 70000 m2
Przeznaczenie: INWESTYCYJNE

Opis: Do sprzedaży działka inwestycyjna zlokalizowana w okolicach Częstochowy przy drodze wojewódzkiej w odległości ok. 5 km od trasy szybkiego ruchu DK-1 łączącej Częstochowę z Katowicami pod budowę obiektu o funkcji sportowo – rekreacyjnej (budowa parku wodnego) o powierzchni 70000 m2 . 18000m2 objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na terenie oznaczonym symbolami: U, US. Przeznaczenie nieruchomości:

1. Przeznaczenie podstawowe:

Zabudowa usługowa,
Zabudowa związana ze sportem i rekreacją

2. Przeznaczenie dopuszczalne:

Wody powierzchniowe stojące i urządzenia wodne,
Budowa urządzeń infrastruktury technicznej Zadrzewienia

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego zakłada na tym terenie budowę obiektów związanych ze sportem, rekreacją i wypoczynkiem w tym takich jak: hala sportowa, kryty basen wraz z terenowymi obiektami sportowymi, obiektów usługowych towarzyszących zabudowie związanej ze sportem i rekreacją, w tym takich jak: hotele i inne budynki zakwaterowania turystycznego, obiekty handlowo – gastronomiczne, ośrodki rehabilitacyjne, obiekty usług zdrowia oraz obiekty agro turystyczne. Zakłada się budowę budynków o powierzchni zabudowy pojedynczego budynku do 6000 m2 i wysokości do 15 m oraz budowę obiektów o konstrukcji łukowej . Przedmiotowa działka zlokalizowana jest na terenie kompleksu, na którym znajduje się budynek o powierzchni 2000 m2 który będzie pełnił funkcję parku rozrywki ( restauracje, kręgielnia na 8 torów, sala bilardowa, pomieszczenia klubowe i biurowe, arena do gier laserowych i zręcznościowych oraz sale zabaw dziecięcych oraz działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod inwestycję polegającą na budowie hotelu SPA.

Sprzedający ma koncepcje polegającą na budowie parku wodnego, który będzie pierwszym tego rodzaju w Polsce. Koncepcja parku oparta jest na działającym już parku wodnym pod Berlinem Tropical Islands. Park jest czynny całą dobę a wewnątrz zbudowane są tropikalne domki dla gości i rozstawione namioty na piasku. Generuje to dodatkowe zyski dla właściciela a zarazem będzie dodatkowym elementem, który przyciągnie klientów. Istotne też jest obniżenie kosztów budowy obiektu. Obecnie najtańszym rozwiązanie jest budowa hali lukowej, która jednocześnie spełni funkcje przedstawionej koncepcji. Sprzedający zadbał aby w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego taka budowa hali lukowej została dopuszczona do realizacji. Sprzedający może wykonać odpłatnie część prac budowlanych dla potencjalnego inwestora takich jak: budowa stylizowanych domków dla gości. Domki zostaną wykonane z drewna teakowego, które spełnia najlepsze parametry odporności na wodę i wilgoć. Wynajmujący przeprowadził wstępne rozmowy z firmą budowlaną, która buduje z drzewa świątynie buddyjskie w Tajlandi. Firma wyraziła zgodę na realizację takiej inwestycji i przyjazd do Polski. Sprzedający dysponuje też artystą plastykiem, który buduje i rzeźbi z cementu dekoracje dla świątyń buddyjskich i chińskich. Osoba ta też jest chętna przyjechać do Polski.

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum