domy: Oferta nr ANA-DS-2661 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: domy
Oferta nr: ANA-DS-2661
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Centrum
Cena sprzedaży: 3.990.000 zł
Powierzchnia użytkowa: 840 m2
Powierzchnia działki: 2206 m2
Rodzaj zabudowy: Kamienica
Rok budowy: 1900
Budulec: CEGŁA
Ogrzewanie: CO - węglowe

Opis: Nieruchomość gruntowa o pow. 2206m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym położona w Centrum miasta Częstochowy. Kamienica powstała w 1900r w stylu klasycystycznym z elementami renesansu (Nie wpisana do rejestru zabytków i nie znajduje się w kręgu zainteresowania urzędu konserwatorskiego)

Budynek dwupiętrowy ze strychem nieużytkowym zbudowany w technologi murowanej z cegły, kryty papą oraz blachą, okna drewniane oraz pcv. Budynek posiada bramę wjazdową na działkę. Układ budynków stwarza możliwość rozbudowy i zagospodarowania terenu z miejscami parkingowymi. Powierzchnia użytkowa kamienicy wynosi 840m2 i zawiera 27 mieszkań z czego 17 lokali jest obecnie wynajmowanych przez lokatorów. Mieszkania w standardzie dobrym.

Zgodnie z Stadium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Częstochowy działka położona jest na terenach zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usług rangi ogólnomiejskiej.

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum