mieszkania: Oferta nr ANA-MS-6271 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: mieszkania
Oferta nr: ANA-MS-6271
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Centrum
Cena sprzedaży: 220.000 zł
Metraż: 54 m2
Ilość pokoi: 3
Piętro: 4
Typ budynku: Wieżowiec
Balkon: Balkon
Stolarka okienna: Okna PCV
Nasłonecznienie: Wschód - Zachód
Rodzaj własności: Spół wł z KW

Opis: Komfortowe, 3-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie o pow. 53,26m2 zlokalizowane w wieżowcu w ścisłym centrum miasta.
W pełni rozkładowe i bardzo dobrze wykończone mieszkanie.Okna Nowe pcv z roletą zewnętrzną przy balkonie. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na pokój, sypialni, pokoju dziecięcego,łazienki, wc oraz przedpokoju z zabudowaną szafą. Mieszkanie po generalnym remoncie nie wymagające żadnego wkładu finansowego. Na podłodze gres, kafle, panele. Na ścianach gładzie gipsowe oraz kamień ozdobny. Sufity podwieszane. W cenę mieszkania wliczone są mebele kuchenne ze sprzętem AGD.


Serdecznie zapraszamy do oglądania !!!

Nasza firma oferuje pomoc w załatwianiu wszystkich formalności kredytowych w kilkunastu bankach.

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum