mieszkania: Oferta nr ANA-MS-4036 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: mieszkania
Oferta nr: ANA-MS-4036
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Błeszno
Cena sprzedaży: 185.000 zł
Metraż: 70 m2
Ilość pokoi: 3
Piętro: 4
Typ budynku: Blok
Balkon: Okno Balkonowe
Stolarka okienna: Okna nowe drewniane
Nasłonecznienie: Północ - Południe
Rodzaj własności: Spół wł z KW

Opis: Duże, ustawne mieszkanie typu M-4 o pow. 70,2m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku cztero piętrowym z 1990 r w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie stanowi duży salon, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Całość bardzo estetyczna i zadbana. Wstawione nowe okna drewniane. Na podłogach w pokojach parkiety , w przedpokoju, łazience i wc płytki ceramiczne, w kuchni lenteks. Na ścianach gładzie gipsowe, w przedpokoju kamień dekoracyjny. Łazienka z WC osobno w glazurze. W cenę mieszkania wliczona zabudowa kuchenna. Budynek bardzo korzystnie położony, niedaleko sklepy, market, pawilony usługowe, szkoła, gabinety lekarskie, przychodnia, plac zabaw.


Decydując się na zakup nieruchomości za pośrednictwem naszego biura otrzymujesz kartę LEROY MERLIN z rabatem 5% - 10% na zakupy na terenie całego kraju. Jeśli masz w planie remont mieszkania, lub zmianę wystroju wnętrza przed Tobą mnóstwo zadań i spore wydatki. Prawdziwym udogodnieniem dla Ciebie będzie ta karta z gwarancją udanych zakupów i bezpłatnym transportem.(Regulamin dostępny w biurze ARUM oraz w Leroy Merlin)

Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę, iż zakup mieszkania wiąże się dla większości klientów z podjęciem bardzo poważnej, życiowej decyzji.
Dlatego też, oferujemy pełen wachlarz dodatkowych usług, które ułatwią naszym klientom poruszanie się w gąszczu formalności, a także wpłyną na ich maksymalnie odciążenie:

- gwarancja i wysoka jakość świadczonych usług,
- pomoc w sprzedaży dotychczasowej posiadanej nieruchomości, poprzez współpracę z zaufanym biurem nieruchomości,
- pomoc w załatwianiu formalności kredytowych i ubezpieczeniowych

Bezpiecznie i fachowo przeprowadzimy Cię przez całą transakcję, aż do momentu przekazania kluczy. Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum