mieszkania: Oferta nr ANA-MS-6803 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: mieszkania
Oferta nr: ANA-MS-6803
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Tysiąclecie
Cena sprzedaży: 189.000 zł
Metraż: 48 m2
Ilość pokoi: 3
Piętro: 3
Typ budynku: blok
Balkon: duży ładny
Stolarka okienna: nowe PCV
Nasłonecznienie: Wschód-Zachód
Rodzaj własności: spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą

Opis: Mieszkanie typu M-4 o pow. 47,8m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Okna nowe plastikowe zlokalizowane na wschód i zachód. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem,dwóch mniejszych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Całość w standardzie podstawowym. Wymieniona została instalacje wodna, kanalizacyjna oraz elektryczna. Na podłodze w pokojach i przedpokoju panele. Łazienka i WC osobno.

Decydując się na zakup nieruchomości za pośrednictwem naszego biura otrzymujesz kartę LEROY MERLIN z rabatem 5% - 10% na zakupy na terenie całego kraju. Jeśli masz w planie remont mieszkania, lub zmianę wystroju wnętrza przed Tobą mnóstwo zadań i spore wydatki. Prawdziwym udogodnieniem dla Ciebie będzie ta karta z gwarancją udanych zakupów i bezpłatnym transportem.(Regulamin dostępny w biurze ARUM oraz w Leroy Merlin).

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum