domy: Oferta nr ANA-DS-6680 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: domy
Oferta nr: ANA-DS-6680
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Kiedrzyn
Cena sprzedaży: 590.000 zł
Powierzchnia użytkowa: 200 m2
Powierzchnia działki: 813 m2
Ilość pokoi: 6
Rodzaj zabudowy: Wolnostojąca
Media: prąd, gaz, woda, własne szambo
Ogrzewanie: jest

Opis: DOM - 200 m2 - Działka - 813 m2 - KIEDRZYN


Dom o powierzchni 200 m2 na działce - 813 m2. Dom do zamieszkania. Dom zbudowany w latach 70/80. Okna nowe pcv. Dom wykonany z pustaka ceramicznego z izolacją grzewczą wewnątrz. W domu na ścianach gładzie gispsowe, kamień ozdobny oraz elementy sztukaterii. Na podłogach parkiet wysokiej jakości. Wewnątrz domu schody drewniane. W cenie mieszkania znajduje się kuchnia z kompletnym sprzętem AGD. W budynku znjaduje się garaż na 2 samochody. Na terenie działki znajduje się budynek o powierzchni 90 m2, ktory może być przeznaczony np. na dziłalność gospodarczą. Dom posiada brame wjazdową na pilota. Działka zagospodarowana z roślinam.

Dom składa się z :

- 6 pokoii
- kuchni
- łazienki
- 2 wc

oraz piwnica, kotłownia pralnia i pomieszczenie gospodarcze a także garaż z osobnym wejściem.Serdecznie zapraszamy do oglądania !!!

Nasza firma oferuje pomoc w załatwianiu wszystkich formalności kredytowych w kilkunastu bankach.

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum