domy: Oferta nr ANA-DS-6718 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: domy
Oferta nr: ANA-DS-6718
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Lisiniec
Cena sprzedaży: 549.900 zł
Powierzchnia użytkowa: 220 m2
Powierzchnia działki: 1346 m2
Ilość pokoi: 5
Rodzaj zabudowy: jednorodzinny
Rok budowy: 2000
Budulec: cegła, pustak
Media: prąd gaz, woda, kanalizacja
Ogrzewanie: gazowe

Opis: Niezwykle atrakcyjny dom o powierzchni 220 m2 położony na bardzo ładnie zagospodarowanej działce w bogatą roślinność zieloną. Działka o pow. 1346 m2 w Częstochowie na Lisińcu. Dom zbudowany z pustaka oraz cegły, kryty blachą trapezową. Na parterze domu znajdują się dwa pokoje, garderoba oraz łazienka.Na półpiętrze duży salon z wyjściem na balkon. Na pierwszym piętrze kuchnia z jadalnią,jeden pokój oraz łazienka z WC.
Na ścianach gładzie gipsowe,na podłogach panele.
Dom podpiwniczony z garażem.
Media: prąd, woda, gaz oraz kanalizacja. Ogrzewanie gazowe. Okna PCV.
Na działce znajduje się dodatkowe pomieszczenie na drewno oraz meble ogrodowe, podjazdy i chodniki wyłożoną są kostką brukową. W cenę nieruchomości wliczone są meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD oraz meble w pokojach. Cicha i bardzo spokojna okolica .
Serdecznie zapraszamy do oglądania !

Nasza firma oferuje pomoc w załatwianiu wszystkich formalności kredytowych w kilkunastu bankach

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum