mieszkania: Oferta nr ANA-MS-6571 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: mieszkania
Oferta nr: ANA-MS-6571
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Północ
Cena sprzedaży: 225.000 zł
Metraż: 61 m2
Ilość pokoi: 3
Piętro: 0
Typ budynku: blok
Balkon: jest - duży
Stolarka okienna: PCV
Rodzaj własności: własność

Opis: Mieszkanie M-4, o pow. 61 m2 położone na parterze w bloku 4 piętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie z możliwością natychmiastowego zamieszkania z orginalnym wnętrzem. Okna nowe PCV. W cenę mieszkania wliczone są: zewnętrzne rolety antywłamaniowe, szafy wnękowe zamontowane w sypialni, przedpokoju oraz WC. Płytki ceramiczne w kuchni, WC, łazience i przedpokoju. Dodatkowym atutem jest przestronny balkon z dużymi drzwiami balkonowymi.
Serdecznie zapraszamy do oglądania !!!


Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę, iż zakup mieszkania wiąże się dla większości klientów z podjęciem bardzo poważnej, życiowej decyzji. Dlatego też, oferujemy pełen wachlarz dodatkowych usług, które ułatwią naszym klientom poruszanie się w gąszczu formalności, a także wpłyną na ich maksymalnie odciążenie:

- gwarancja i wysoka jakość świadczonych usług,

- pomoc w sprzedaży dotychczasowej posiadanej nieruchomości, poprzez współpracę z zaufanym biurem nieruchomości,

- pomoc w załatwianiu formalności kredytowych i ubezpieczeniowych

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum