mieszkania: Oferta nr ANA-MS-6275 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: mieszkania
Oferta nr: ANA-MS-6275
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Centrum
Cena sprzedaży: 355.111 zł
Metraż: 89 m2
Ilość pokoi: 4
Piętro: 1
Typ budynku: blok - cegła
Balkon: jest - duży
Stolarka okienna: PCV
Rodzaj własności: spółdzielcze własnościowe

Opis: M-5 CENTRUM 89 M2 - DO ZAMIESZKANIA LUB POD DZIAŁALNOŚĆ.

Do sprzedania przestronne i komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Częstochowy o pow 89 m2 na 1 piętrze w bloku 4 -piętrowym z cegły. Mieszkanie z bardzo dobrym i funkcjonalnym rozkładem, okna nowe PCV na 3 strony świata, ustawne, duże pokoje w prostokącie, częściowo umeblowane, we wszystkich pokojach parkiet dębowy, duży balkon, ogrzewanie miejskie, do mieszkania przynależne są 2 (dwie) piwnice. Mieszkanie idealnie nadaje się do zamieszkania jak i - ze względu na lokalizację (centrum miasta) - do prowadzenia działalności gospodarczej (np. kancelaria, biuro).
Doskonała lokalizacja - ścisłe centrum miasta, dużo zieleni, w pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkole, placówki bankowe, poczta. Bardzo dobra komunikacja ze wszystkimi dzielnicami miasta. ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA !!!!

NASZYM KLIENTOM ŚWIADCZYMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum