mieszkania: Oferta nr ANA-MS-6367 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: mieszkania
Oferta nr: ANA-MS-6367
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Śródmieście
Cena sprzedaży: 158.000 zł
Metraż: 37 m2
Ilość pokoi: 1
Piętro: 1
Typ budynku: blok
Balkon: tak
Stolarka okienna: nowe drewniane
Nasłonecznienie: wschód
Rodzaj własności: własnościowe

Opis: Komfortowe mieszkanie typu M-2 o powierzchni 37,25 m2 zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, na podłogach gres, na ścianach nowoczesna tapeta, szafa w na wymiar wbudowana w przestrzeń pomiędzy kuchnią a pokojem, szafki w zabudowie w przedpokoju.
Okna nowe drewniane z ekspozycją na wschód.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !

Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę, iż zakup mieszkania wiąże się dla większości klientów z podjęciem bardzo poważnej, życiowej decyzji.
Dlatego też oferujemy pełen wachlarz dodatkowych usług, które ułatwią naszym klientom poruszanie się w gąszczu formalności, a także wpłyną na ich maksymalnie odciążenie:

- gwarancja i wysoka jakość świadczonych usług,
- pomoc w sprzedaży dotychczasowej posiadanej nieruchomości, poprzez współpracę z zaufanym biurem nieruchomości,
- pomoc w załatwianiu formalności kredytowych i ubezpieczeniowych

Bezpiecznie i fachowo przeprowadzimy Cię przez całą transakcję, aż do momentu przekazania kluczy. Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego.

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum