mieszkania: Oferta nr ANA-MS-6513 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: mieszkania
Oferta nr: ANA-MS-6513
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Północ
Cena sprzedaży: 179.000 zł
Metraż: 69 m2
Ilość pokoi: 4
Piętro: 4
Typ budynku: blok
Balkon: tak
Stolarka okienna: częściowo wymienione
Nasłonecznienie: północ-południe
Rodzaj własności: własnościowe

Opis: Do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 68,8 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Nieruchomość składa się z czterech ustawnych pokoi, łazienki, wc, kuchni oraz przestronnego przedpokoju. Atutem mieszkania jest duży balkon. Standard wykończenia: w salonie oraz w 2 pokojach na podłodze panele, na ścianach tapety, łazienka oraz wc w płytkach starszego typu, w kuchni i przedpokoju na podłogach płytki ceramiczne. Okna PCV częściowo wymienione z ekspozycją północ- południe.

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu znajdują się liczne sklepy oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą !

Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę, iż zakup mieszkania wiąże się dla większości klientów z podjęciem bardzo poważnej, życiowej decyzji. Dlatego też, oferujemy pełen wachlarz dodatkowych usług, które ułatwią naszym klientom poruszanie się w gąszczu formalności, a także wpłyną na ich maksymalnie odciążenie:

- gwarancja i wysoka jakość świadczonych usług,

- pomoc w sprzedaży dotychczasowej posiadanej nieruchomości, poprzez współpracę z zaufanym biurem nieruchomości,

- pomoc w załatwianiu formalności kredytowych i ubezpieczeniowych

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum