domy: Oferta nr ANA-DS-6536 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: domy
Oferta nr: ANA-DS-6536
Miasto: Zawisna
Cena sprzedaży: 230.000 zł
Powierzchnia użytkowa: 90 m2
Powierzchnia działki: 2950 m2
Ilość pokoi: 3
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Rok budowy: 196
Budulec: cegła, kamień
Media: woda, prąd, szambo, gaz w ulicy
Ogrzewanie: piec miało-węglowy

Opis: Nieruchomość o powierzchni 90 m2 usytuowana na działce 2950 m2. Dom składa się z 2 kondygnacji, na poziomie piwnic znajduje się kotłownia oraz pomieszczenia gospodarcze. Piętro składa się z 3 pokoi, kuchni, holu, łazienki oraz wiatrołapu.
Nieruchomość po częściowym remoncie, w odnowionej części na podłogach położone zostały panele (w salonie znajduje się ogrzewanie podłogowe), na ścianach gipsówki, podświetlenie halogenowe, kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD. Wymienione zostały drzwi wejściowe oraz parapet. W holu na podłodze płytki ceramiczne. Okna PCV. Istnieje możliwość nadbudowy strychu.
Media: woda, prąd z sieci, szambo, gaz w ulicy. CO- piec miało- węglowy (grzejniki aluminiowe)

Nieruchomość położona jest na prostokątnej działce. Na placu znajduje się blaszany garaż, wylewka pod drugi garaż, staw. Działka ogrodzona (brama metalowa z metaloplastyki w połączeniu z elementami drewnianymi).

Serdecznie zapraszamy do oglądania !!!

Nasza firma oferuje pomoc w załatwianiu wszystkich formalności kredytowych w kilkunastu bankach.

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum