domy: Oferta nr ANA-DS-6521 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: domy
Oferta nr: ANA-DS-6521
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Lisiniec
Cena sprzedaży: 750.000 zł
Powierzchnia użytkowa: 220 m2
Powierzchnia działki: 2764 m2
Ilość pokoi: 4
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Rok budowy: 1986
Budulec: cegła, max
Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja
Ogrzewanie: ogrzewanie gazowe

Opis: Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 220 m2, powierzchnia użytkowa 110 m2, usytuowany na działce o powierzchni 2764 m2 w dzielnicy Lisiniec. Rok budowy 1986.
Nieruchomość składa się z parteru, gdzie znajduje się garaż, hol, pralnia, pomieszczenia gospodarcze, wc ora piętra, na którym jest kuchnia, hol, łazienka, wc, 4 pokoje z wyjściem na dwa duże tarasy.
Standard podstawowy, na podłogach parkiet, schody drewniane, okna PCV, na ścianach gipsówki. Co - ogrzewanie gazowe (grzejniki płytowe).
Media: woda, prąd, gaza, kanalizacja.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą !

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum