domy: Oferta nr ANA-DS-6679 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: domy
Oferta nr: ANA-DS-6679
Miasto: Radostków
Cena sprzedaży: 249.000 zł
Powierzchnia użytkowa: 100 m2
Powierzchnia działki: 1700 m2
Ilość pokoi: 4
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Budulec: kamień, pustak
Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja
Ogrzewanie: piec gazowy, piec węglowy

Opis: Nieruchomości o powierzchni całkowitej 110 m2, z pomieszczeniami gospodarczymi o powierzchni 150 m2, usytuowana na działce 1700 m2 w miejscowości Radostków. Dom zbudowany z pustaka i kamienia, kryty papą. Dom składa się z dwóch kondygnacji: na parterze znajduje się kotłownia, salon, łazienka, kuchnia oraz wiatrołap, na 1 piętrze 3 pokoje, łazienka, przedpokój.

Standard wykończenia: na podłogach w pokojach panele, w kuchni płytki ceramiczne, na ścianach gipsówki, kamień dekoracyjny. W łazience płytki ceramiczne. Meble kuchenne w zabudowie wliczone w cenę nieruchomości. Okna PCV, CO - piec węglowy, piec gazowy (nowe grzejniki).
Media: woda, gaz, prąd, kanalizacja.
Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowe.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą !

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum