mieszkania: Oferta nr ANA-MS-6585 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: mieszkania
Oferta nr: ANA-MS-6585
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Północ
Cena sprzedaży: 107.000 zł
Metraż: 32 m2
Ilość pokoi: 1
Piętro: 0
Typ budynku: wieżowiec
Balkon: jest - duży
Stolarka okienna: okna nowe PCV i aluminiowe
Nasłonecznienie: wschód
Rodzaj własności: spółdzoelcze prawo do lokalu użytkowego z KW

Opis: Dzisiaj prezentujemy mieszkanie przerobione na lokal użytkowy o pow. 32,6 m2 zlokalizowany na parterze w bloku w dzielnicy Północ z bezpośrednim wejściem od ulicy. Wykończony w bardzo dobrym standardzie. Wymienione instalacje, okna nowe aluminiowe i pcv wraz z roletami zewnętrznymi. Ściany wygipsowane, Glazura ścienna oraz podłogowa. W skład lokalu wchodzą 3 pomieszczenia (łazienka, zaplecze, sala operacyjna)

Idealnie nadaje się na gastronomię, kosmetykę, fryzjerstwo, biuro, sklep oraz do prowadzenia innej działalności gospodarczej.
Serdecznie zapraszam na prezentację!!!!!

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum