mieszkania: Oferta nr ANA-MS-6615 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: mieszkania
Oferta nr: ANA-MS-6615
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Północ
Cena sprzedaży: 165.000 zł
Metraż: 48 m2
Ilość pokoi: 2
Piętro: 4
Typ budynku: blok
Balkon: tak
Stolarka okienna: PCV
Nasłonecznienie: północ-południe
Rodzaj własności: spółdzielcze własnościowe

Opis: Zadbane mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w dzielnicy Północ na 4 piętrze w bloku. Nieruchomość składa się z ustawnych pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Standard mieszkania: w dużym pokoju na ścianach gipsówki, na podłodze panele, w małym pokoju na podłodze panele, w kuchni płytki ceramiczne, łazienka w kaflach. Okna PCV, ekspozycja północ południe. Mieszkanie posiada balkon.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą !

Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę, iż zakup mieszkania wiąże się dla większości klientów z podjęciem bardzo poważnej, życiowej decyzji. Dlatego też oferujemy pełen wachlarz dodatkowych usług, które ułatwią naszym klientom poruszanie się w gąszczu formalności, a także wpłyną na ich maksymalnie odciążenie:

- gwarancja i wysoka jakość świadczonych usług,

- pomoc w sprzedaży dotychczasowej posiadanej nieruchomości, poprzez współpracę z zaufanym biurem nieruchomości,

- pomoc w załatwianiu formalności kredytowych i ubezpieczeniowych

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum