mieszkania: Oferta nr ANA-MS-6691 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: mieszkania
Oferta nr: ANA-MS-6691
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Ostatni Grosz
Cena sprzedaży: 130.000 zł
Metraż: 38 m2
Ilość pokoi: 2
Piętro: 8
Typ budynku: wieżowiec
Balkon: tak
Stolarka okienna: PCV
Rodzaj własności: spółdzielcze własnościowe

Opis: Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, usytuowane na 8 piętrze w wieżowcu. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal po remoncie, w pokojach, przedpokoju oraz kuchni na podłogach panele, na ścianach gipsówki, kuchnia przygotowana pod zabudowę mebli, łazienka w płytkach ceramicznych z miejscem na kabinę prysznicową. W mieszkaniu zostały wymienione drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne, okna PCV, nowa instalacja wodna oraz kanalizacyjna.

Atutem prezentowanej oferty jest lokalizacja, mieszkanie znajduje się w pobliżu licznych sklepów, punktów usługowych oraz komunikacji miejskiej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą !

Nasza Firma oferuje pomoc w załatwianiu wszystkich formalności kredytowych w kilkunastu bankach.

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum