mieszkania: Oferta nr ANA-MS-6697 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: mieszkania
Oferta nr: ANA-MS-6697
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Raków
Cena sprzedaży: 230.000 zł
Metraż: 49 m2
Ilość pokoi: 2
Piętro: 0
Typ budynku: blok
Balkon: tak
Stolarka okienna: PCV
Nasłonecznienie: południe
Rodzaj własności: własnościowe

Opis: Przytulne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Raków w nowym bloku z 2016 roku. Lokal składa się z przestronnego pokoju z wyjściem na duży balkon, mniejszego pokoju połączonego z kuchnią (istnieje możliwość przywrócenia zamkniętego układu pomieszczeń). Mieszkanie wykończone wysokogatunkowymi materiałami gotowe do wprowadzenia. W cenę mieszkania wliczona jest zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD, szafa w zabudowie w przedpokoju oraz wyposażenie łazienki.
Nieruchomość położona w bardzo cichej oraz spokojnej okolicy. Idealna lokalizacja dla rodziny z dzieckiem (koło bloku znajduje się szkoła oraz przedszkole). Bezpośrednio przy bloku znajduje się parking dla mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum