domy: Oferta nr ANA-DS-6710 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: domy
Oferta nr: ANA-DS-6710
Miasto: Pakuły
Cena sprzedaży: 485.000 zł
Powierzchnia użytkowa: 111 m2
Powierzchnia działki: 2383 m2
Ilość pokoi: 5
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Rok budowy: 2001
Budulec: pustak
Media: woda, prąc, szambo, CO
Ogrzewanie: CO - ekogroszek

Opis: Proponujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wybnudowany w 2001 r i położony w odległości ok 17 km od Częstochowy w miejscowości Pakuły. Dom wybudowano na działce o powierzchni 2383 m2 w sąsiedztwie terenów zielonych co zapewnia poczucie spokoju.

Oferowana nieruchomość to idealna oferta dla osób szukających komfortowego domu, położonego w niedalekiej odległości od miasta, zachowując jednocześnie ciszę i spokój.

Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji nadziemnych ? parteru w skład którego wchodzą (salon pow. 26,5 m2, holl pow. 12,8 m2, jadalnia pow. 6,6 m2, kuchnia pow. 8,2 m2, wiatrołap pow. 2,2 m2, łazienki - 6,1 m2 oraz poddasza użytkowego składającego się z 4 pokoi o pow 14 m2, 14 m2, 13 m2, 8,6 m2 i łazienki o pow. 4,2 m2). Budynek jest całkowicie podpiwniczony (w skład piwnic wchodzą pomieszczenia gospodarcze, kotłownia i garaż). Łączna powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 111,8 m2. Dom jest bardzo solidnie zbudowany z pustaka, dodatkowo ocieplony styropianem o grubości 10 cm i kryty blachą oraz jest wykończony w standardzie umożliwiającym natychmiastowe zamieszkanie bez wkładu finansowego. W budynku centralne ogrzewanie jest zasilane rocznym piecem na ekogroszek klasy (V) a dodatkowo dla obniżenia kosztów eksploatacji zamontowane są solary podgrzewające wodę.


Dom jest położony na działce, która stanowi dodtkowy atut nieruchomości. Jest tam usytuowana drewniana altana, murowany gril, staw, studnia głębinowa oraz duża przestrzeń którą możemy dowolnie zaaranżować. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy lesie co daje dużą dawkę świeżego powietrza i spokoju.


Dodatkowo na terenie działki usytuowany jest budynek gospodarczy z 2 garażami o powierzchni ok 50 m2.

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum