obiekty: Oferta nr ANA-BS-6348 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: obiekty
Oferta nr: ANA-BS-6348
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Dźbów
Cena sprzedaży: 1.990.000 zł
Powierzchnia: 1184 m2
Media: woda, prąd, kanalizacja, telefon
Ogrzewanie: CO - gazowe
Przeznaczenie: Handlowo - usługowo - biurowo - magazynowe

Opis: Obiekt biurowo - usługowo - produkcyjno - magazynowy o łacznej powierzchni 1184m2 na działce 6141m2 zlokalizowany w dzielnicy Dźbów. W skład nieruchomości wchodzą budynki biurowe o pow. 333,86m2, usługowe o pow. 141,72m2, magazynowe o pow. 581,13m2 oraz wiaty magazynowe o pow. 127,20m2 . Obiekt biurowy dwupoziomowy, zbudowany w technologii murowanej, ocieplony i otynkowany. Wykończony w wysokim standardzie. Zamontowano okna plastikowe, ściany gipsówki, częściowo syfity podwieszane z oświetleniem halogenowym, ceramika, panele. Sanitariaty w płytkach ceramicznych.
Układ architektoniczny obiektu pozwala na podział budynku i prowadzenie niezależnej działalności przez kilka podmiotów gospodarczych. Obiekt znajduje się na działce całościowo ogrodzonej z zamontowana instalacją alarmową oraz bramą elektryczna na pilota.
POLECAMY!!!

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum