lokale użytkowe: Oferta nr ANA-LS-6645 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: lokale użytkowe
Oferta nr: ANA-LS-6645
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: Śródmieście, Centrum
Cena sprzedaży: 300.000 zł
Powierzchnia: 148 m2
Ilość pomieszczeń: 4
Piętro: 0
Media: woda, prad, gaz, kanalizacja, ogrzewanie, telefon
Ogrzewanie: węglowe, gazowe
Przeznaczenie: Handlowo - usługowo - biurowe

Opis: Budynek handlowo-usługowo-mieszkalny, cztero kondygnacyjny o pow 148,2 m2 na działce 377m2 .Kamienica zbudowana z cegły, kryta częściowo blachą, częściowo papą. Całkowicie podpiwniczona.Otynkowana.
Parter bez schodów dogodny na działalność handlową, lokale z witrynami niezależny od części mieszkalnej. Część mieszkalna, I poziom - kuchnia, dwa pokoje, łazienka; II poziom- dwa pokoje, kuchnia, łazienka. III poziom - strych z możliwością adaptacji na powierzchnię użytkową. Część mieszkalna w standardzie bardzo dobrym, nadaje się do natychmiastowego wprowadzenia ( okna PCV, panele podłogowe, gipsówki, płytki ceramiczne) Budynek zadbany, położony w centrum miasta z dogodnym dojazdem. Na działce znajdują się budynki usługowo gospodarcze o po 180m2 zbudowane z cegły kryte papą. Świetna oferta, gorąco polecam, zawiera przytulne mieszkanie jak i dół handlowy umożliwiający utrzymanie budynku.
Nieruchomość zlokalizowana jest niedaleko powstałej Galerii Jurajskiej, co przyczyniło się do ruchliwości tej ulicy zarówno przez pieszych jak i środki komunikacji miejskiej. Isnieje możliwość zamiany na mieszkanie. Cena do negocjacji. GORĄCO POLECAMY !!!

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum