obiekty: Oferta nr ANA-BS-6347 - Sprzedaż

Typ nieruchomości: obiekty
Oferta nr: ANA-BS-6347
Miasto: Częstochowa
Dzielnica: SABINÓW
Cena sprzedaży: 1.200.000 zł
Powierzchnia: 564 m2
Media: woda, prąd, gaz, telefon, kanalizacja, CO
Ogrzewanie: CO węglowe
Przeznaczenie: produkcyjno - magazynowo - biurowe

Opis: Do sprzedaży nieruchomość stanowiąca działkę o pow. 1671m2, zabudowanej dwoma jednokondygnacyjnymi budynkami o charakterze produkcyjno - magazynowym oraz budynkiem biurowym o łącznej powierzchni 564,65m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Częstochowie w dzielnicy Sabinów, na terenie o charakterze przemysłowym, w odległości kilku kilometrów od trasy DK 1, oraz kilku kilometrów od centrum miasta. Obiekt w całości ogrodzony - ogrodzenie z prefabrykowanych elementów żelbetowych. Na teren obiektu prowadzi brama z elementów stalowych, obsłuiwana automatycznym pilotem.

Budynek warsztatowy o pow. 226,9m2 jest obiektem jednokondygnacyjnym, wykonany w konstrukcji szkieletowej, stalowej, ze ścianami osłonowymi z pustaków, docieplonymi warstwą styropianu, kryty blachą falistą. Wewnątrz znajduja się pomieszczenia warsztatowo - produkcyjne oraz socjalne. W jednym z pomieszczeń zamontowana niewielka suwnica.

Budynek magazynowy o pow. 139,1 , powstał w 2004r, został przybudowany do obiektu już istniejącego. Jest obiektem parterowym, wykonany w technologii mieszanej (pustak żużlowy, słupy, podciągi stalowe) kryty blachą ocynkową.

Budynek biurowy o pow. 198,65 dwukondygnacyjny. W części parterowej znajduje się hol recepcyjny z małym zapleczem, pomieszczenie wc, oraz biuro sprzedaży, w części piętra trzy pomieszczenia biurowe z zapleczem sanitarno - gospodarczym. Budynek wykończony w wysokim satndardzie: okna pcv, gipsówki, płytki ceramiczne, sanitariaty w glazurze, wykładziny dywanowe.

Całość na działce 1671m2, teren utwardzony, wokół budynków chodniki okapowe oraz dojścia do budynków wyłożone kostką brukową. Teren uzbrojony w sieć energetyczną, wodną, kanalizacyjną, sanitarną oraz telekomunikacyjna i gazową.

Cena : 1200000 netto + 22% VAT

arum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosciarum-nieruchomosci

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszenia i wcisnąć przycisk 'Wyślij zgłoszenie':

  • Imię :
  • Nazwisko :
  • Adres e-mail :
  • Numer telefonu :
Mieszkania Częstochowa Mieszkania Północ Mieszkania Tysiąclecie Mieszkania Raków Mieszkania Błeszno Mieszkania Parkitka Mieszkania Wyczerpy Mieszkania Śródmieście Mieszkania Centrum